Ultrafiltrasyon ve laboratuvar su arıtma sistemleri

EVOQUA su arıtma sistemlerinin resmi distribütörü

AQUA ANALYTIC Şirketi, Evoqua (Almanya) ürünlerinin Ukrayna, Kazakistan, Beyaz Rusya, Türkiye ve İsrail’de ana yetkili ithalatçısıdır.

EVOQUA su arıtma sistemlerinin genel ithalatçısı

EVOQUA - su arıtma sistemlerinin resmi temsilcisi

Neden Evoqua, su işleme ve arıtması için dünyanın en iyi çözümlerinin üreticisidir?

Evoqua çözümleri, ABD’deki belediye atıksuları %70’ine kadar arıtılmasında kullanılırlar, bu, 225 milyon kişi ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Evoqua şirketi, Avrupa ve ABD’deki yiyecek ve içecek üretimini gerçekleştiren 20 en büyük şirketi ile işbirliğinde olup en yüksek seviyedeki ürünlerin üretimi için en saf suyu temin etmektedir. Kuzey Amerika’daki 20 en büyük enerji şirketi, Evoqua şirketi partnerleridir.

Eczacılık şirketleri, eşsiz kalitedeki en saf suyu gerektirirler, bunun için bunların %85’i, üretimini Evoqua’ya yaptırırlar. ABD’deki 20 en büyük rafinaj şirketinden 18’si, su işleme ve arıtma çözümlerinin geliştirmesi için Evoqua’ya başvurular. En büyük kimyasal şirketlerin %90’ı Evoqua şirketi hizmetlerinden yararlanırlar.

Hizmetlerimize ihtiyacınız var mı?

Ülkeler nüfusu %85’ini kapsayan bütün dünyadaki en büyük servis ağı sayesinde Evoqua’nın her hangi teknik uzmanının, varış noktasına ulaşması en fazla 2 saat alacaktır. Fortune 500 listesindeki dünya şirketlerinin %90’ı, işletmelerinde su işleme ve arıtma çözümlerini Evoqua şirketine yaptırırlar. Sivil filo, Evoqua şirketinin ürettiği CAPAC teknolojisini gemilerin %60’ını korumak için kullanır. JWI J-Press marka altında üretilen Evoqua cihazları, dünyanın 70 ülkesinde 10 000’den fazla işletmede monte edildi ve her yıl 55 milyar litre atık su arıtmaktadır.

Evoqua şirketi, atık suların içme suyu kalitesine kadar işlenmesi ve arıtılmasında dünya lideri olup ABD belediye işletmeleri için atık su arıtma sistemleri kokudan arındırma ekipmanları ve hizmetlerinin ana tedarikçisidir. Evoqua, atık suların taşınabilir ekipmanlarında kullanımı amaçlı hazırlama sistemleri için membran ultrafiltreleri üretimi alanında dünya lideridir. Bu alanda Memcor markamız, piyasaya sunulan ilk tasarımdı.

Kaliteden zevk ile