ters osmoz su arıtma sistemleri

AQUAANALYTIC yeni su arıtma sistemini tanıttı

YENİ! Laboratuvar ters osmoz su arıtma sistemleri – Ultra Clear TP TWF

Türkiye’de ilk kez, Pharmtech & Ingredients fuarında “AQUAANALYTIC” şirketinin standında, önde gelen Alman üretici Evoqua Water Technologies şirketinden laboratuvar su arıtma alanında gelişmiş bir çözüm sunuldu.

Ultra Clear TP TWF sistemi, musluk suyundan analitik dereceli su elde etmek için bir kurulumdur. Birinci tip üretilen suyun kalitesi, ASTM Tip I, SLCİ ve ISO 3696 Tip I de dahil olmak üzere tüm kalite standartlarını aşmaktadır. Bu su arıtma sistemi, tüm kalite gereksinimlerini karşılayan ve laboratuar kullanımına uygun su üretmek için en düşük maliyetle en iyi çözümdür. Sistemin işlevselliği benzer su arıtma cihazları üreticilerinin coğu için mevcut değildir. Benzer su arıtma sistemleri arasında en büyük olan 7″ Renkli Dokunmatik Ekran, su arıtma cihazının çalışması hakkında ayrıntılı bilgi verir ve bu sayede kullanıcıyı her saflaştırma aşamasından sonra elektriksel iletkenlik, direnç, sıcaklık ve toplam organik karbon seviyesi gibi göstergeler hakkında bilgilendirir.

Tüm bunlar, sürecin tam kontrolünü ve gerekli ayarları hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlar. Basit, sezgisel bir arayüz en zorlu kullanıcıya zevk verecektir. Ve, çok önemli olan, tüm temizleme ünitesinin yerine belirli bileşenlerin zamanında değiştirilmesine izin veren, su arıtma sisteminin her modülünün performansını gözlemlemek. Ayrıca, bir veya başka bir modülün değiştirilmesi işlemi çok basittir ve laboratuvar su arıtma sisteminin Türkiye’nin ve BDT ülkeleri pazarındaki benzerlerine göre güçlü avantajı bir servis mühendisinin katılımını gerektirmemesidir.

23-26 Nisan 2019’da Moskova’da düzenlenen Crocus Expo fuar merkezi, “EXPO Analitiği” 17. Uluslararası Laboratuvar Ekipmanları ve Kimyasal Reaktifler Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Fuarda Evoqua Ultra Clear TP TWF su arıtma sistemi de tanıtılacak.

Ters osmoz su arıtma sistemleri satın almak: +7-495-204-23-95

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *