laboratuvar ve endüstriyel su arıtma cihazi

AQUAANALYTIC’den tavsiye – her zaman tedarikçiden bir yetki belgesi isteyin ve orijinalliğini doğrulayın.

Endüstriyel su arıtma cihazi Sadece Yetkili Satıcılardan Satın Alın!

Bir şirket web sitelerinde kendisini Evoqua’nın resmi temsilcisi, özel distribütörü, satıcısı olarak adlandırırsa, bu onun olduğu anlamına gelmez. Her zaman bir yetki belgesi ve sertifikalar isteyin.

Ağdaki laboratuvar ve endüstriyel ters osmoz su arıtma sistemleri satıcıları markanın resmi olmayan temsilcileri olabilir, ancak internet kaynaklarında bunun tersini iddia edebilirler. Bu, herhangi bir yolla sözleşme elde etmek için yapılır. Müşteri bu bilgiyle yanlış yönlendirilir ve bu konuda rahatsızlık ve zarara uğrar. Bu tür şirketlerin resmi temsilini doğrulayan herhangi bir belgesi yoktur.

Müşteri böyle bir şirketten güvenilir bilgi, tesisin standartlarına uygun doğru teknik talimatlar ve sorumlu ve kaliteli teknik destek alamaz. Sonuç olarak, alıcı, iyi bir markayı reddeder ve teknoloji ve hizmet uzmanlarının profesyonellik kalitesinde birinciden daha düşük olan başka bir marka seçer.

Gri ithalatçılardan satın alınan su arıtma ve su arıtma sistemleri, katalogdaki isim ve numaraya göre siparişe karşılık gelebilir,ancak alıcının riskleri devam etmektedir. O şunları alabilir:

  • kullanılmış veya geri çekilmiş ekipman;
  • süresi dolmuş kartuşlar gibi gizli kusurları olan ekipman;
  • taşıma veya depolama koşulları ihlal edilen ekipman;
  • eksik bileşenleri olan ekipman.

Ayrıca, bir müşteri, örneğin, IONPURE NEXED EVOQUA su arıtma sisteminin ekipmanını satın alırken, gecikmiş bir hizmetle ve çoğu zaman garanti yükümlülüğünün yerine getirilmemesi ile karşı karşıya kalabilir . Üretici zaman zaman yazılımı güncelleyebilir ve ücretsiz olarak sağlayabilir. Gelecekte resmi destek almak için böyle bir güncelleme gerekebilir. Gri bir tedarikçiden laboratuvar ve endüstriyel su arıtma cihazi / sistemleri satın alan bir müşteri bu ayrıcalıklardan mahrum kalır.

AQUAANALITIC şirketi, IONPURE NEXED EVOQUA ve Pure Water Group'un Türkiye'deki resmi temsilcisidir. Kusursuz imajını korumaya ve tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Her zaman tedarikçinizden yetki belgesi ve sertifika istemenizi öneririz. Resmi bir temsilci ile işbirliği sizi ihmal, okuma yazma bilmeyen teknisyenler ve ekipman sorunlarından kurtaracaktır. Yöneticilerimiz her zaman bölgenizde kimlerle güvenle iletişim kurabileceğinizi söyleyebilir.

 

KALİTE MEMNUNİYETİ İLE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *