ters ozmoz su arıtma sistemleri

Türkiye’deki genel ithalatçı, AKVAANALİTİK’den Evoqua Protegra laboratuarlar için ters osmoz sistemleri

Laboratuvarlar ve endüstri için ters ozmoz su arıtma sistemleri – Protagra

Çeşitli araştırma alanlarındaki laboratuarlar için özel laboratuvar su arıtma ihtiyacı artık çok yüksektir. Temel çözücü olarak ultra saf su, büyük hacimlerde hem numune hazırlama hem de laboratuar camlarını manuel veya otomatik olarak yıkamak için, odalarda mobilya, yer ve duvar yıkamak için, otoklavlama ve nemlendirme sistemlerinde kullanılır. Sert su veya şehir şebekesinden gelen suyun genellikle laboratuvar aletleri de dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerde geri dönüşümsüz tuz veya diğer tortulara yol açtığı ve bununla ilgili çok fazla güçlük çektiği açıktır.

AKVAANALİTİK şirketi mühendisleri hala bazı laboratuvarlarda laboratuvar su arıtma için damıtma yöntemini kullanarak temelde eski bir çözümün kullanıldığı bir durumla karşılaşmaktadır. Bu teknoloji, membran ters osmoz filtrasyonu ile karşılaştırıldığında, orantısız enerji yoğun, su arıtma cihazı tarafından arıtılmış suyun maliyeti son derece yüksektir ve laboratuvar personeli, bileşenlerinin yıpranmasıne ve kontaminasyonuna bağlı olarak oldukça uzun bir süre süren damıtıcıların servis kesintileri nedeniyle sık sık rahatsızlık duymaktadır. Laboratuvar su arıtma sistemlerinde damıtma teknolojisini kullanırken, gerekli bir kerelik büyük miktarda arıtılmış ultra saf suyun bir tankta birikmesi önemli bir zaman ve aynı zamanda bu kabı yerleştirmek için ayrı bir yer gerektirir. Yüksek olasılıkla bu tür sular kirlenebilir. Bir kimyager veya biyolog ekibinin toplam kümülatif iş verimliliği, belirli görevleri çözmek için çalışma saatleri boyunca gerekli miktarda ultra saf su cihazında ultra saf suyun bulunmaması durumunda tahriş nedeniyle azalabilir.

AKVAANALİTİK şirketi – Evoqua laboratuvar su arıtma sitemleri şirketinin genel bir ithalatçısı, Türkiye’deki resmi distribütörü ve 21. yüzyılda mevcut olan en ileri su arıtma teknolojilerinin yetkili bir temsilcisidir.

Neden Evoqua laboratuvar su arıtma sistemleri şirketi? Ayrıntılı:

https://aquaanalytic.com/case-studies/evoqua

LABORATUVAR SU ARITMA SİSTEMLERİ-UYGUN FİYATLI VE BASİT!

Evoqua Water Technologies (Almanya) bir çözüm sunuyor:
Mevcut damıtma cihazlarını 1-2 l/dak kapasiteyle değiştirmek için AKVAANALİTİK şirketi ihtiyaca bağlı olarak birinci tip, ikinci tip ve üçüncü tip su elde etmek için laboratuvar su arıtma sistemlerine sahiptir. Laboratuvar su arıtma sistemleri, müşterinin isteğine göre, UV lambaları, CO2 tuzağı ile donatılmış depolama tankları ile donatılabilir, bu da ikinci ve üçüncü tip suyun uzun süre dekontaminasyon şekilde depolanmasını sağlar. Standartlara göre birinci tip ultra saf su depolanamaz, sistemin iç devresinde istenen miktarda seçim yapmak için sürekli hazırlıklı olarak devridaim halindedir. IONPURE’dan (Evoqua) elektrodeionizatorla donatılmış sistemler, musluk suyunu arıtırken yedi aşama / derece filtreleme kullanan birçok üretici için güvenilirlik ve erişilemez kalite örneğidir.

Sitemizin bölümünde daha fazla ayrıntı:

https://aquaanalytic-tr.com/about-2/

Hızlı bir iletişim formu ile iletişime geçerek Türkiye Evoqua su arıtma cihazlarını satın alabilirsiniz:

https://aquaanalytic-tr.com/contact-2/

Laboratuvarda birkaç odanız veya yan yana farklı yönlerde birkaç laboratuvarınız varsa, ve bunların her biri odaları, bulaşıkları yıkamak için, otoklavlama veya nemlendirme için bağımsız olarak ikinci veya üçüncü tipte arındırılmış su gerektirirse ve neredeyse sınırsız miktarda laboratuvar kaliteli su elde etmek istiyorsanız – Evoqua’dan Protegra su arıtma sistemleri en iyi seçimdir!

Protegra ailesinin laboratuvar ters ozmoz su arıtma sistemleri, saatte 200 ila 3000 litre almanıza ve herhangi bir laboratuvarın arıtılmış yüksek derece ultra saf su ihtiyacını sağlar, rahat bir basınç ve mevcut oda düzeninde herhangi bir seçim noktasına, mevcut iletişimleri kullanarak erişmenizi sağlar. Protegra dolap tipi laboratuvar su arıtma cihazı, kullanıcının 10 yıllık Protegra su arıtma sistemlerinin işlemi sırasında, su değişim reçinelerinin değiştirilmesine müdahale etmeden su sertliği ile ilgili sorunları unutmasını sağlayan IONPURE (Evoqua) elektrodeionizator ile donatılabilir.

Evoqua’dan İONPURE laboratuvar su arıtma cihazı şu anda en güvenilir, modern patentli arıtma ve su yumuşatma elektrodeionizasyon teknolojisidir.

Sitemizin bölümünde daha fazla ayrıntı:

https://aquaanalytic-tr.com/katalog-2/ters-ozmoz-sistemleri-protegra/

Hızlı bir iletişim formu ile iletişime geçerek Turkey’e Evoqua laboratuvar su arıtma sistemlerini satın alabilirsiniz:

https://aquaanalytic-tr.com/contact-2/

KALİTE MEMNUNİYETİ İLE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *