Suyun ultrafiltrasyonu - laboratuvar su arıtma sistemleri

AKVAANALİTİK - laboratuvarlar için su arıtma sistemleri, ters osmoz ve ultrafiltrasyon cihazları birinci, ikinci ve üçüncü tip laboratuvar suyunun su arıtımı ve oluşturulması.

Su arıtma ve arıtma sistemleri:

Pure Water Group® Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri
“Ultra Clear TP” su arıtma cihazları
“LaboStar” su arıtma sistemleri
“Ultra Clear RO” su aritma sistemleri ve ultra saf su cihazları
“Protegra” ters osmoz su arıtma sistemleri ve “Evoqua” deiyonizörleri

Önerilen ekipman, mikrobiyolojik, farmasötik ve kimyasal laboratuarların tüm kalite standartlarını karşılar.

Laboratuvar su arıtma, ultrafiltrasyon ve ters osmoz sistemleri:

AQUA ANALYTIC Şirketi, müşteriler için tekliflerinde yalnız en yüksek kaliteyi sunmaya hedeflenmekte ve dünya üreticileri arasından en güvenli partnerleri seçmektedir. Genel olarak uygulattığımız sloganımız ‘Kaliteden zevk’tir! Bu, teknolojilerin kali~tesi, üretim kalitesi, mühendislik hizmetlerimizin kalitesi, yönetim kalitesidir.

Şirketimizin müdürlüğünün şirkete verdiği ödevler: I, II, III tip suyu için ASTM, CLSI, ISO 3696, САР standartlarından üstün değerlere kadar suyun arıtılmasını sağlayan sistemler üreticilerinin piyasasını araştırmak. Bu listeden en güncel, kendi teknolojiye sahip filtrasyon teknolojilerini kullananları seçmek. Bütün filtreleme süreçlerinin en ileri iç tanımlamasını sağlayan ve bunu ekranda görüntüleyen üreticiyi seçmek. Bu listeden kimi, kullanılan malzemelerin, bilecenlerin en yüksek kalitesine ve sistemin iç alanının servise rahat erişimi için en uygun olduğuna sahiptir. Marka, su arıtma sistemleri dünya piyasasında 30 yıldan fazla mevcut olmalı ve alıcıların güvenini kazanmalıdır. Tabii ki güvenlik, dünyanın her bir noktasında sarf materyalleri ve yedeklerinin çabuk temini.

Bütün yukarıda sayılan kriterler varsa en önemlisi fiyattır! Sistemin fiyatı, sarf materyallerinin fiyatı, nihai ürün olan ultra saf suyun maliyeti.

Tabii ki anladınız ki bu taleplere uygun teklifi Evoqua şirketine aitti.

Aşağıda açıklanan laboratuvar için su arıtma sistemlerinin ana modellerini uzmanlarınıza memnuniyetle tanıtacağız.

Temel sistemler dikkatinize sunuldular. Uzmanımızla irtibata geçerek bütün ilgilendiğiniz hususları öğrenebilir ve teknik ödevinizi açıklayabilirsiniz. İsteklerinize uygun çabuk cevabı ve laboratuvar suyu arıtma sistemi takımının fiyatını alacaksınız.

Bütün sistemler kullanıma hazır, sizin ve İngiliz dilinde detaylı kullanım kılavuzları ile temin edilirler. Sistemlerin bağlanması için servis mühendisinin çağrılması gerekmez.

Sizin için sistemi seçin ve memnun kalacaksınız.

Kaliteden zevk ile!