Endüstriyel su arıtma sistemleri Pure Water Group®

AKVAANALİTİK şirketi Belarus, Ukrayna ve Kazakistan'da tüm bileşenlerin tavizsiz üretim kalitesine sahip endüstriyel hacimler için su arıtma sistemlerinin önde gelen küresel üreticisi Pure Water Group®'un (Hollanda) resmi distribütörüdür. Enerji, kimyasal üretim, mikroelektronik, gıda endüstrisi. Ayrıca farmasötik amaçlı su üretimi (PW) ve enjeksiyon için steril ultra saf su üretim sistemi (WFI).

Pure Water Group resmi web sitesi: https://purewatergroup.com/

PURE Water Group su arıtmada dünya uzmanı olarak tanınmaktadır ve 20 yılı aşkın bir süredir en modern teknolojileri ve çözümleri kullanarak en yüksek kalitede su arıtma sistemleri üretmektedir. Üretim kültürü, kullanılan malzemeler, mühendislik mimarisi, düzen tasarımı, müşteri gereksinimlerine göre doğruluk – bu pazarda bulunan birçok rakip için ulaşılamayan bu şirketin ayırt edici özellikleridir. PURE Water Group'un bu segmentte sıra dışı bir şirket olarak yetkisi, farklı ülkelerdeki 300'den fazla tamamlanmış su arıtma sözleşmesi ile teyit edilen çeşitli endüstri sektörlerinde dünya çapında müşteriler tarafından tanınmaktadır. Uzak bölgelerdeki su arıtma sistemlerinin devreye alınmasının, iletişim teknolojisinin özel beceri ve hata ayıklamasını gerektirdiğini ve çoğu su arıtma sistemi üreticisinin kullanılamayacağını belirtmek gerekir.

En yüksek kalite değerlendirmesi ve marka profesyonelliğine güven:

PURE Water Group, Kurchatov Enstitüsü, “Rosatom” Devlet Şirketi ve diğer şirketlerinde de yer aldığı uluslararası bir deneysel termonükleer reaktörü olan benzersiz ITER (International Thermonuclear Experimental Reactor) projesi için su arıtma sistemlerinin tedarikçisi olarak seçildi. Bu Pure Water Group mühendisliğinin tavizsiz kalitesi ve güvenilirliği için en iyi tavsiyedir.

Daha fazla detay: https://purewatergroup.com/pure-water-group-purifies-water-for-nuclear-fusion/

Our EDI Pure Water Group® (Ionpure®) modules are compatible with any brand of reverse osmosis lab system. Combined with the standard plug-and-play design, this means that they can be quickly and easily connected to any new or existing reverse osmosis laboratory equipment.

Enerji, sağlık ve ilaç endüstrisi, gıda endüstrisi, içme su üretimi ve tuzdan arındırılmış sudan mikroelektronik için ultra saf su, Pure Water Group'un dünya pazarındaki varlığının eksik bir listesidir. Ayrıca, su arıtma teknolojilerinin en yüksek nesil olarak kaliteli ilaçların üretimi için enjeksiyon suyu.

Ayrıca belirtilmelidir ki, Pure Water Group su arıtma teknolojileri ile ilgili dünyanın en büyük sergi ve seminerlerinin yıllık fahri katılımcısı ve Ionpure Evoqua'nın genel özel ortağıdır. Pure Water Group, Ionpure Evoqua elektrodeiyonizasyon modülleri ve hücreleri üzerinde kendi logosunu kullanma yetkisine sahiptir ve dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için herhangi bir kapasitede blok tipi elektrodiyaliz sistemlerini, mevcut veya yeni filtreleme sistemlerini donatmak için hazır çözümler üretmektedir.

Optimum su arıtma çözümleri, her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre oluşturulur ve bireyseldir. Ekipmanın çalıştırılmasında müşteri memnuniyeti ekibimizin harcadığı tüm çabalara değer. Tasarım, üretim ve servis beklentilerinizi aşmayı hedefliyoruz ... Kalite gerçekten önemli!

KALİTE MEMNUNİYETİ İLE

Pure water endüstriyel su arıtma sistemleri