Laboratuvar için deiyonizasyon ve ters osmoz su arıtma sistemleri

Laboratuvar, tıp, sanayi çeşitli uygulamaları için farklı kalitede ve kapsada saf su çok gereklidir. Protegra CS RO serisinden sistemler ile saf su, ekolojik bakımdan güvenli olan besleyici suyun terz ozmos ve deionizasyon yolu ile elde edilir.

Protegra CS RO EDI çeşidi, IONPURE elektrikli deionizasyon modülü ile aynı sistemdir. Elde edilecek ürün, II tip su için ASTM, CLSI, ISO 3696, САР standartlarından üstündür.

Kaliteden zevk ile

Ters ozmosyolu ile arıtılmış su birçok laboratuvar işlemlerinde uygulanabilir: laboratuvar kapları yıkaması, otoklavlar için besleyici ortam olarak, iklim sistmelerinde ve ultra saf suyun kullanıldığı sistemlerde, odalar iklimlenmdirme ve ıslatma sistemlerinde, tuz birikintilerini önlemek amaçlı yerler yıkanması için v.s.

Su arıtımı için laboratuvar ters osmoz sistemleri

Protegra sistemi, musluktan alınan sudan II tip suya günlük ihtyiacı büyük olan kullanıcıları için en iyi çözümdür. Mikrobiyoloji, yarı iletkenler üretimi, güç tesisleri, çeşitli kliik analizleri ve genel kimyada yaygın olarak kullanılır. Dolap halindeki mühendislik yapısı, her alanda uzmanlaşmış laboratuvarın içerisine çok uygun olup berrak suyu size temin edecektir.

Kaliteden zevk ile