Endüstriyel su arıtma cihazları

Pure Water Group®, elektrodeiyonizasyonun modüler uygulaması için bir çözüm sunar.

Endüstriyel su arıtma cihazları – Pure Water Group

Pure Water Group (Hollanda), elektrodeiyonizasyon uygulaması için karlı, modern, hazır modüler bir çözüm sunar.  

AKVAANALITIK şirketi Ukrayna, Kazakistan ve Belarus’taki Pure Water Group®’un «tak ve çalıştır» prensip üzerinde çalışan modüler elektrodeiyonizasyon komplekslerinin genel tedarikçisidir.

Daha fazla detay: https://aquaanalytic-tr.com/katalog-2/endustriyel-su-aritma-sistemleri/

Geleneksel iyon değişim reçinesi sistemlerinden farklı olarak, Ionpure Evoqua EDI hücrelerinin kimyasal rejenerasyona ihtiyacı yoktur. Ultra saf su üreten tüm EDI modül modelleri, reçinelerin su moleküllerinin elektriksel ayrılması sırasında salınan H + ve OH- iyonları tarafından sürekli olarak rejenere edildiği bir elektro-rejenerasyon modunda çalışır.

Ionpure® hakkında daha fazla bilgi: https://www.evoqua.com/en/brands/IonPure/

EDI Pure Water Group® (Ionpure®) modüllerimiz her marka ters osmoz su arıtma sistemi ile uyumludur. Standart tak ve çalıştır (plug-and-play) tasarımı ile birleştirildiğinde, yeni veya mevcut ters ozmoz su arıtma sistemine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilecekleri anlamına gelir.

Önceden tasarlanmış tüm EDI ekipmanlarımızın standart FAT prosedürlerine uygun olarak atölyede ıslak halde kapsamlı bir şekilde test edildiğinden her zaman emin olabilirsiniz.

Kusursuz mühendislik mimarisi, kullanılan yönetici/yönetilen kontrollü elektronik bileşenlerin ve otomasyonun kalitesi hoş bir sürpriz olacak ve tüm beklentilerinizi aşacaktır, çünkü bu entegrasyon seti çoğu üretici için mevcut değildir.

Pure Water Group®, dünya çapında EDI sistemlerini tasarlayarak, yaparak ve tedarik ederek, EDI elektrodiyonizasyon uygulanmasında 20 yıldan fazla deneyim kullanmaktadır ve sürekli olarak bu teknolojiden en iyi şekilde faydalanmaktadır. EDI sistemlerimiz, %99,9’a kadar tuz çıkarmanı sağlayabilir, bireysel iyon partiküllerinin seviyesini milyarda veya hatta trilyon başına parça seviyesine düşürebilir ve gerekli endüstriyel hacimlerde 10 ila 18 Mω*cm dirençle ultra saf su üretebilir.

Ancak olağanüstü su kalitesi genellikle tek amaç değildir. Geri dönüşüm, su veya buharın geri dönüşünün önemi, özellikle enerji üretimi ve çok miktarda temiz suyun gerekli olduğu yarı iletkenlerin üretimi gibi endüstrilerde sürekli artmaktadır. EDI modüllerinin konsantresi, besleme suyundan 5-20 kat daha fazla miktarda kirletici içerir, ancak ters ozmoz su arıtma sisteminin ön işlemine geri döndürülmesi ve tekrar kullanılması faydalıdır. Geri dönüşüm seçeneği, su tüketiminin genel verimliliğini artırır ve böylece toplam enerji tüketimini en aza indirir.

Her zaman önde gelen mühendislerimize başvurabilir ve tartışabilir, teknik sorunlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

https://aquaanalytic-tr.com/contact-2/

One Comment

  1. BrianUrbag on

    Many thanks extremely handy. Will share website with my pals.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *